Аксесуари до спорткомплексів та шведських стінок за доступними цінами

Аксесуари до спорткомплексів та шведських стінок за доступними цінами

Аксесуари до спортивних комплексів  та шведських стіной від виробника Ірель. Підвісні гойдалки, турніки, гімнастичні кільця, канати, дошки для пресу. Доставка по всій Україні. Замовлення 068 557 00 11

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Дошка комбінована ребриста для преса та спини  кольорова 152 см довжина підходить до шведської стінки, спортивного комплексу з рукоходом, куточка-трансфомера. Дошка двостороння. З одного боку дошка має збільшені, опуклі ребра, з другого боку - рівна, гладка поверхня. Ребриста сторона дош..
2120.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двостороння дошка для гри та занять спортом. З однієї сторони дошка має гладку поверню, на якій можна качати прес або спускатися, як з гірки. З іншої сторони - зачепи  для скелелазіння, по яким маленькі діти можуть лазити. Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та п..
2800.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мотузкова лазалка - цікавий спортивний аксесуар для дітей, на якому можна лазити, кататися, розвиваючи спритність, силу, дрібну моторику рук, вестибулярний апарат. Мотузкову лазалку можна використовувати на шведській стінці Ірель, П-подібному комплексу, дитячих комплексах Малюк, Масяня. ..
285.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Домашня гойдалка підвісна - радість для дитини будь-якої пори року, за будь-якої погоди. Підвісну гойдалку Теді можна повісити як удома, наприклад у дверях, на турніку шведської стінки або дитячому спортивному комплексі (Малюк, Масяня) так і на вулиці. Весела, недорога розвага завжди буде у..
685.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча кольорова гойдалка чудово доповнить спортивний куточок або дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 5 років. Максимальне навантаження – 35 кг. Матеріал виготовлення : боковинки - натуральна деревина ясен сидіння - високоякісна фанера, пр-во Литва.   Зверніть ува..
750.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий гойдалка доповнить спортивний куточок або дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 12 років. Характеристики: Діаметр диска – 25 см Діамерт каната – 22 мм, довжина каната – 2,40 м. Матеріал: диск - гойдалка фанера вологостійка для внутрішніх приміщень -18 мм, канат - бавов..
520.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча гойдалка чудово доповнить спортивний куточок чи дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 5 років. Максимальне навантаження – 35 кг. Дитяча колискова гойдалка для найменших із захисними бортами по периметру. Матеріал виготовлення: боковинки-ясен, сидіння - високоякісна фан..
650.00 грн.
На основі 1 відгуків.
Дошка комбінована ребриста для преса та спини 152 см довжина підходить до шведської стінки, спортивного комплексу з рукоходом, куточка-трансфомера. Дошка двостороння. З одного боку дошка має збільшені, опуклі ребра, з другого боку - рівна, гладка поверхня. Ребриста сторона дошки використовуєт..
1700.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Трапеція буде цікавим і корисним спортивним снарядом для дітей. На ній можна висіти, розгойдуватися, крутитися, підтягуватися, віджиматися, здійснювати нахили в сторони та багато інших вправ. Гімнастичну трапецію можна використовувати як окремий спортивний снаряд  або як доповнення до шведс..
145.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Гімнастичні кільця відразу ж привертають увагу дитини. Вони легко регулюються по висоті і допомагають виконувати безліч вправ: вис, розкручування, віджимання, як на брусах та інші вправи, придумані самими дітьми. Гімнастичні кільця можна підвісити до шведської стінки на турнік, стелі, турніку. В..
405.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Склад мотузкового набору: гімнастичні кільця, гімнастичний канат, гімнастична трапеція, мотузкова драбинка. На трапеціі можна розгойдуватися, крутитися, підтягуватися, віджиматися від неї, здійснювати нахили в сторони і перед собою та багато інших вправ. Як гойдалка тра..
1325.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами