Навісні турніки і бруси Ірель

Навісні турніки і бруси Ірель

Навісні турніки і бруси від виробника Ірель. Матеріал: сосна або ясень. Безпечні лаки і фарби. Доставка по всій Україні. Замовляйте 068 557 00 11

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Навісний турнік стане чудовим доповненням до шведської стінки, П-подібного комплексу, спортивного комплексу. Головною відминістю навісного турніка є наявність декількох перекладин,що дозволяє виконувати з його допомогою вправи, що тренують різні групи мязів. Цей навісний турнік досить компактни..
1350.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Знімний турнік-рукохід: це чудовий варіант для дітей, що підростають. Знімний турнік-рукохід легко повісити на будь-яку поперечину шведської стінки. За допомогою турніка-рукохода можна виконувати різні вправи. Дитина може висіти, лазити, підтягуватися, тренуючи і зміцнюючи тим самим м'язи ру..
1580.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Тренажер для спини та правильної постави.  Можна просто лежати на тренажері або повисіти, розслабивши м'язи спини. Витягування та розслаблення спини та хребта відбувається без зайвих зусиль, під дією власної ваги. А якщо додати комплекс вправ для спини та постави – дія тренажера буде набагато е..
1378.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Навісні бруси до шведської стінки із натурального дерева - ясена. Навантаження, яке витримують навісні бруси – до 100 кг. Навісні бруси з натурального дерева легко вішаються на будь-яку поперечину шведської стінки, комплексу з рухоходом.   Навісні гімнастичні бруси та ваша власна вага – о..
1575.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Навісний турник-бруси з натурального дерева сосни або ясена. Особливість даного снаряда - його універсальність, він поєднує в собі і турнік, і бруси. Залежно  якою стороною зафіксувати снаряд на перекладині шведської стінки ви отримуєте або турнік, або бруси. Навісний турнік-бруси стане чуд..
1500.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Навісний турнік стане чудовим доповненням до шведської стінки, П-подібного комплексу, спортивного комплексу. Навісний дитячий турнік використовується для дітей. Діаметр поперечини, невелика вага, можливість легко та швидко переставити турнік на будь-яку з перекладин шведської стінки допомо..
795.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами