Колоди гімнастичні для спортзалу

Колоди гімнастичні для спортзалу

Колоди гімнастичні. Колоди  підлогові. Колоди з регулюванням по висоті.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Колода гімнастична 3 м підлогова для занять спортом у спортивному залі завдовжки. Колода комплектується дерев'яними ніжками-опорами. Вправи на гімнастичній колоди, за рахунок обмеженої площі опори, допомагають розвивати вестибулярний апарат, удосконалювати функції рівноваги і навіть створювати нові ..
9500.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колода гімнастична 5м підлогова для занять спортом у спортивному залі завдовжки. Колода комплектується дерев'яними ніжками-опорами. Вправи на гімнастичній колоди, за рахунок обмеженої площі опори, допомагають розвивати вестибулярний апарат, удосконалювати функції рівноваги і навіть створювати нові н..
15000.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колода гімнастична 5 м з регулюванням по висоті для занять спортом у спортивному залі. Вправи на гімнастичній колоди, за рахунок обмеженої площі опори, допомагають розвивати вестибулярний апарат, удосконалювати функції рівноваги і навіть створювати нові навички рівноваги. Гімнастичну колоду можна ви..
27800.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колода гімнастична для занять спортом у спортивному залі довжиною 3 м. Вправи на гімнастичній колоди, за рахунок обмеженої площі опори, допомагають розвивати вестибулярний апарат, удосконалювати функції рівноваги і навіть створювати нові навички рівноваги. Гімнастичну колоду можна використовувати як..
18500.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колода гімнастична для занять спортом у спортивному залі. Вправи на гімнастичній колоди, за рахунок обмеженої площі опори, допомагають розвивати вестибулярний апарат, удосконалювати функції рівноваги і навіть створювати нові навички рівноваги. Гімнастичну колоду можна використовувати як для індивіду..
26500.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами