Аксесуари до спортивних куточків від виробника Ірель за доступними цінами

Аксесуари до спортивних куточків від виробника Ірель за доступними цінами

Великий вибір аксесуарів до спортивних куточків від виробника Ірель за доступними цінами. Безпечні матеріали. Гарантія якості. Пропозиція від виробника Ірель. Замовлення 068 557 00 11

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Дошка комбінована ребриста для преса та спини  кольорова 152 см довжина підходить до шведської стінки, спортивного комплексу з рукоходом, куточка-трансфомера. Дошка двостороння. З одного боку дошка має збільшені, опуклі ребра, з другого боку - рівна, гладка поверхня. Ребриста сторона дош..
2120.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двостороння дошка для гри та занять спортом. З однієї сторони дошка має гладку поверню, на якій можна качати прес або спускатися, як з гірки. З іншої сторони - зачепи  для скелелазіння, по яким маленькі діти можуть лазити. Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та п..
3200.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Навісний турнік стане чудовим доповненням до шведської стінки, П-подібного комплексу, спортивного комплексу. Головною відминістю навісного турніка є наявність декількох перекладин,що дозволяє виконувати з його допомогою вправи, що тренують різні групи мязів. Цей навісний турнік досить компактни..
1350.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Домашня гойдалка підвісна - радість для дитини будь-якої пори року, за будь-якої погоди. Підвісну гойдалку Теді можна повісити як удома, наприклад у дверях, на турніку шведської стінки або дитячому спортивному комплексі (Малюк, Масяня) так і на вулиці. Весела, недорога розвага завжди буде у..
685.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та преса та справжньої дитячої гірки для катання, яку можна додати до шведської стінки, спортивного комплексу Батьки можуть запропонувати дитині ходьбу по похилій дошці,  як  вправу для зміцнення склепіння стопи. Лежачи на..
1015.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Пошиття будь-яких розмірів. Гімнастичний мат складаний 200х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Великий гімнастичний мат вбереже дитину від травм та забиття при заняттях спортом або активними іграми. Гімнастичний мат ..
3905.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Зверніть увагу. Гімнастичні мати білого кольору шиються тільки за індивідуальним замовленням, тому поверненню не підлягають!  Гімнастичний мат білого кольору – для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Гімнастичний мат білого кольору підій..
2288.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 200х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Великий гімнастични..
3608.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 120х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Великий гімнас..
2189.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів.  Гімнастичний мат довжиною 130см підходить до шведської стінки-трансформера Ірель. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 130 х100х10см для безпеки дітей ..
2728.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 100х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Гімнастичний м..
2035.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський шоломоподібний, 5,6 кг -6,4 кг для заняття боксом у домашніх умовах та залі. Боксерський мішок призначений для відпрацювання бічних ударів, прямих ударів та ударів знизу. Добре підходить для підлітків і спортсменів-початківців. Регулярне заняття спортом – запорука гарного здоров..
0.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський шоломоподібний, 7 кг для заняття боксом у домашніх умовах. Регулярне заняття спортом – запорука гарного здоров'я та правильного фізичного розвитку дитини, підлітка. Заняття боксом з метою оздоровлення - це прекрасні фічні вправи у розвиток витривалості і швидкості реакції у дітей, ..
0.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський дитячий, 5 кг для заняття боксом у домашніх умовах. Регулярне заняття спортом – запорука хорошого здоров'я та правильного фізичного розвитку дитини. Заняття боксом з метою оздоровлення - це прекрасні фізичні вправи у розвитку витривалості і швидкості реакції у дітей, формування їх ..
352.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський дитячий, 5 кг для заняття боксом у домашніх умовах. Регулярне заняття спортом – запорука хорошого здоров'я та правильного фізичного розвитку дитини. Мішок боксерський дитячий має компактні розміри, що дозволяє використовувати його вдома, в квартирі або на дачі, а також доповнення&n..
0.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами