Дитячі вуличні майданчики виробник Ірель

Дитячі вуличні майданчики виробник Ірель

Дитячі вуличні майданчики. Матеріал - натуральна деревина. Доставка по всій Україні. 

Всі вуличні комплекси виконані з натуральної деревини. 

 ДЕРЕВО ЯК МАТЕРІАЛ.  Деревина – це натуральний продукт. Різне забарвлення, сучки та тріщини є нормальним явищем і не впливають на експлуатацію.  Сухі тріщини можуть утворюватися через екстремальні погодні умови, особливо після тривалого періоду спеки. Ці сухі тріщини в жодному разі не є дефектом якості, а є природним явищем, і в залежності від погодних умов ці тріщини можуть знову закритися до мінімуму.
Крім того, ці сухі тріщини, що виникають у поздовжньому напрямку деревини, не впливають на міцність та несучу здатність комплексу

Деякі вуличні комплекси покриті лише антисептиком для деревини (перешкоджає гниттю матеріалу, запобігає розмноженню мікроорганізмів).    Для продовження служби виробу з дерева рекомендується комплекс покрити тонуванням або фарбою, що захистить комплекс від  впливу УФ, впливу погодних умов.  Вуличний комплекс необхідно підтримувати в порядку: тріщини-замазувати шпаклівкою для дерева. Якщо після дощу на комплекс потрапив пісок, земля - ​​необхідно протерти місця забруднення, очистити конструкцію. Такий догляд дозволить вам зберегти комплекс в належному стані не один рік.

 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Майданчик з гойдалками, гіркою для спуску, драбинкою для підйому та лавочкою. Наявність двох підвісних гойдалок, спуску та драбинки роблять із дитячої гойдалки міні-майданчик, на якому може грати та веселитися ціла дитяча компанія.  Опори комплексу поєднанні між собою металевими фі..
20380.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий майданчик для дачі Будиночок із гіркою для спуску із натурального дерева. Дітям потрібно місце, щоб пограти, побігати, полазити, повеселитися, пофантазувати, вигадати свої історії та власні ігри. Дитячі майданчики для дачі, заміського будинку від виробника Ірель вирішують проблему облаштуван..
32000.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча гойдалка вулична зі скелелазкою, драбинкою для підйому, лавочкою.Наявність двох підвісних гойдалок, невеликої скелелазки та драбинки роблять із дитячої гойдалки міні-майданчик, на якому може грати та веселитися ціла дитяча компанія. Одні дітки можуть кататися на гойдалка..
21700.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір гірки, будь ласка, уточнюйте перед замовленням! Дитячий спортивно-ігровий комплекс для вулиці та будинку "Малюк3" від компанії Ірель - це цілий дитячий ігровий майданчик завдяки якому ваша дитина більше часу проводитиме на вулиці, а не за комп'ютером або переглядом мультфільмів на телевізорі. ..
8995.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір гірки, будь ласка, уточнюйте перед замовленням! Дитячий спортивно-ігровий комплекс для вулиці та будинку "Малюк2" від компанії Ірель - це цілий дитячий ігровий майданчик завдяки якому ваша дитина більше часу проводитиме на вулиці, а не за комп'ютером або переглядом мультфільмів на телевізорі. ..
7985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Якщо ви живете в заміському будинку або відпочиваєте влітку на дачі, обов'язково подумайте про обладнання місця для рухомих ігор на відкритому повітрі. Представлений до Вашої уваги спортивно-ігровий комплекс спеціально розроблений для використання поза приміщеннями. Одна з найбільших проблем на с..
7659.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий вуличний майданчик Ірель з натурального дерева з оглядовим майданчиком у вигляді будиночка, гіркою для спуску, скелелазкою та підвісними гойдалками, пісочницею та зручною лавочкою. Невеликий компактний майданчик, який можна поставити на присадибній ділянці, у дворі будинку або дитячого садка..
36800.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Це не просто дитячий ігровий майданчик – це власний дитячий простір на території дорослих, який належить лише діткам! Чарівний, казковий пряничний будиночок стане втіленням мрії вашої дитини про казковий будиночок, а також прикрасою присадибної ділянки або двору заміського будинку. Такий оригін..
67100.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий майданчик для вулиці Кід Хаус з двома підвісними гойдалками та оглядовим майданчиком. Компактний, яскравий, функціональний дитячий майданчик для невеликої присадибної ділянки. Місця займає небагато, а радості та емоцій для дітей – маса. Симетричний двосхилий дах вбереже дітей від сонячн..
32100.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Можливе фарбування або тонування (прораховується окремо). Дитячий майданчик для вулиці Бармалей з гіркою для спуску, підвісними гойдалками та скеледромом. Такий майданчик можна встановити на дачі, у дворі заміського будинку. Місця займає небагато, а радості та задоволення для дітей – не виміряти. Ка..
30200.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий майданчик для дачі Будиночок із гіркою для спуску із натурального дерева. Дітям потрібно місце, щоб пограти, побігати, полазити, повеселитися, пофантазувати, вигадати свої історії та власні ігри. Дитячі майданчики для дачі, заміського будинку від виробника Ірель вирішують проблему облаштуван..
25950.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча вулична гойдалка з двостороннім драбинкою для підйому для дітей від 3-х років. На такому міні-майданчику дитина може не тільки кататися на підвісній гойдалці, а й лазити двосторонньою драбинкою, грати на майданчику, який розташований між драбинками, вигадувати різні ігри та сюж..
12500.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча гойдалка вулична зі скелелазкою та драбинкою для підйому. Наявність двох підвісних гойдалок, невеликої скелелазки та драбинки роблять із дитячої гойдалки міні-майданчик, на якому може грати та веселитися ціла дитяча компанія. Одні дітки можуть кататися на гойдалках, інші грати ..
13700.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Спортивно-ігровий комплекс для вулиці "Павучок-2" - повноцінний дитячий майданчик з натурального дерева. Дитячий майданчик подарує вашій дитині веселощі та радість, забезпечить необхідне фізичне навантаження та зміцнить здоров'я. Регулярні ігри на вуличних ігрових комплексах тренують основні групи м..
26750.00 грн.
На основі 1 відгуків.
Дерев'яні спортивно-ігрові комплекси для дачі та заміського будинку – найкраще рішення для активного відпочинку дітей. Наш  майданчик для вулиці включає найнеобхідніші елементи — гірку, стінку для лазіння з зачепами, гладіаторську сітку, рукохід, мотузкову драбинку і підвісну гойдалку. Це по..
24750.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами