Шафи і стелажі виробник Ірель

Шафи і стелажі виробник Ірель

Шафи і стелажі з натуральної деревини від виробника Ірель. Матеріал: сосна, ясень, фанера. Безпечні лаки і фарби. Індивідуальні замовлення. Замовляйте 068 557 00 11

 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Шафа Флінт з натурального дерева в морському стилі - це індивідуальність, природність та екологічність. Атмосферу тепла, затишку в дитячій кімнаті створюють меблі. Дитячі меблі з масиву дерева не виділяють жодних шкідливих, токсичних речовин, що особливо важливо для обладнання дитячих кімнат. Ш..
48600.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Стелаж для іграшок в дитячу кімнату або дитячий садок. Виготовлення за вашими параметрами. Забарвлення, тонування у будь-який колір. Красиві, яскраві, зручні, відкриті стелажі для іграшок допоможуть вашій дитині знайти місце для всіх іграшок, зайчиків та машинок, ляльок та плюшевих ведмедиків. ..
8497.00 грн.
На основі 1 відгуків.
Функціональний, міцний та довговічний стелаж із натурального дерева (ширина 40 см) буде чудовим доповненням Вашої кімнати. Стелаж в мінімалістичному стилі впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати, будь-якого стилю: вітальні, робочого кабінету, спальні, дитячої, вбиральні і навіть кухні. Матеріал - мас..
3196.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Функціональний, міцний та довговічний стелаж із натурального дерева (ширина 60 см) буде чудовим доповненням Вашої кімнати. Стелаж в мінімалістичному стилі впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати, будь-якого стилю: вітальні, робочого кабінету, спальні, дитячої, вбиральні і навіть кухні. Матеріал -..
4365.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Функціональний, міцний та довговічний стелаж із натурального дерева (ширина 80 см) буде чудовим доповненням Вашої кімнати. Стелаж в мінімалістичному стилі впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати, будь-якого стилю: вітальні, робочого кабінету, спальні, дитячої, вбиральні і навіть кухні. Матеріал - мас..
5145.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами