Дитячі спортивні комплекси для дітей від 1 до 6 років з натурального дерева

Дитячі спортивні комплекси для дітей від 1 до 6 років з натурального дерева

 Ваш малюк - обов'язково полюбить спорт і активний спосіб життя разом із комплексами Ірель. 

Наша компанія професійно займається виробництвом дитячих спортивних комплексів для будинків та квартир. Вся продукція є  безпечною для дітей. Жодних гострих кутів, надійне з'єднання, безпечні лаки та фарби.

На сайті представлені різні моделі спортивних комплексів для будинку. Відрізняються вони комплектацією та кольором, але поєднує їх одне – можливість дарувати радість та зміцнювати здоров'я  дітей.

Не завжди є можливість у дитини гратися на дитячому майданчику. А енергії у малюків багато... Що ж робити? Найкращим виходом буде купівля дитячого спортивного комплексу. Завдяки своїм компактним розмірам він не займе багато місця в дитячій кімнаті.

Ігрова форма занять – один із найкращих способів  прищепити у дитини  інтерес до спорту, любов до активних ігор. 

Телефонуйте нам 068 557 00 11 і наші спеціалісти допоможуть з вибором, порекомендують що краще, виходячи з Ваших уподобань. Купити спортивний комплекс для будинку та квартири можна замовивши його через сайт або у телефонному режимі.

Ми завжди раді Вашим зверненням.

 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
 Дитячий комплекс для будинку Масяня PRO в колір натурального дерева. Перевага дитячого комплексу Масяня PRO - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати. Чим відрінязняється комплекс&..
7585.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір гірки, будь ласка, уточнюйте перед замовленням! Дитячий спортивно-ігровий комплекс для вулиці та будинку "Малюк3" від компанії Ірель - це цілий дитячий ігровий майданчик завдяки якому ваша дитина більше часу проводитиме на вулиці, а не за комп'ютером або переглядом мультфільмів на телевізорі. ..
8995.00 грн.
На основі 0 відгуків.
 Тимчасово в роботу не приймаємо.  Дитячий спортивний комплекс призначений для малюків віком від 1 до 6 років. Малюк, який робить перші кроки, із задоволенням почне освоювати спортивно-ігровий комплекс.  Спортивно-ігровий комплекс "Неваляшка+" може використовуватись у кількох ..
7379.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий комплекс Масяня - різнобарвний, веселий дитячий комплекс. Перевага  дитячого комплексу Масяня - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати.  Дитячий ігровий комплекс Масяня призначени..
6985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий комплекс Масяня. Перевага  дитячого комплексу Масяня - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати.  Дитячий ігровий комплекс Масяня призначений для малюків віком від 1 до 6 років.&nbs..
6985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий комплекс Масяня Веселий Дракоша - різнобарвний, веселий дитячий комплекс. Перевага  дитячого комплексу Масяня - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати.  Дитячий ігровий ..
6985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий комплекс Масяня Хвиля - різнобарвний, веселий дитячий комплекс. Перевага  дитячого комплексу Масяня - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати.  Дитячий ігровий комплекс Масяня приз..
6985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Комплекс Трикутник Піклер+дошка+балансир. Дитячий комплекс Трикутник Піклер – компактний, універсальний спортивно-розвиваючий куточок для найменших. Підходить для дітей, які тільки почали повзати і до 40 кг. Гра та заняття на комплексі сприяють розвитку моторних навичок малюка, спритності, зміцню..
6600.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий комплекс Масяня Веселка - різнокольоровий, веселий дитячий комплекс. Перевага дитячого комплексу Масяня - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати. Дитячий ігровий комплекс Масяня призначений..
6985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий ігровий комплекс для малюків віком від 1 до 6 років. Спортивний куточок виготовлений з масиву сосни високої якості, всі деталі ретельно оброблені і не містять шорсткості, покриті кількома шарами безпечного лаку без запаху, що збільшує термін служби спорткомплексу. Дитячий спорткомплекс займа..
6670.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір гірки, будь ласка, уточнюйте перед замовленням! Дитячий спортивно-ігровий комплекс для вулиці та будинку "Малюк2" від компанії Ірель - це цілий дитячий ігровий майданчик завдяки якому ваша дитина більше часу проводитиме на вулиці, а не за комп'ютером або переглядом мультфільмів на телевізорі. ..
7985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча гойдалка-балансир Ірель. Навантаження до 60 кг. Проста на вигляд конструкція може використовуватися, залежно від бажання і фантазії дитини, в різних положеннях.  Так гойдалка може перетворитися на драбинку-місток, тунель, вітрину магазину чи ширму лялькового театру, печеру чи буди..
3170.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий ігровий комплекс Маленька ФЕЯ від виробника Ірель призначений для малюків від 1 до 6 років. Комплекс Маленька ФЕЯ буде найкращим подарунком для вашої дочки, племінниці, хрещениці. На такому комплексі можна не лише займатися, а й вигадувати різні сюжетні ігри, в які так люблять грати дівчатка..
6670.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий комплекс Трикутник Піклер – компактний, універсальний спортивно-розвиваючий куточок для найменших. Підходить для дітей, які тільки почали повзати і до 40 кг. Гра та заняття на комплексі сприяють розвитку моторних навичок малюка, спритності, зміцнює м'язовий корсет. Паралельно з розвитком фіз..
2620.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Якщо ви живете в заміському будинку або відпочиваєте влітку на дачі, обов'язково подумайте про обладнання місця для рухомих ігор на відкритому повітрі. Представлений до Вашої уваги спортивно-ігровий комплекс спеціально розроблений для використання поза приміщеннями. Одна з найбільших проблем на с..
7659.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами