Правила експлуатації комплексів Ірель.

Спортивно-ігрові комплекси Ірель призначені для виконання спортивних вправ у домашніх умовах дітьми та дорослими. Спорткомплекси виготовлені з деревини хвойних та листяних порід.

Зверніть увагу! Перед заняттями з дітьми вдома проконсультуйтеся з педіатром та підберіть безпечний комплекс вправ відповідно до віку, фізичної підготовки та стану здоров'я вашої дитини.

Правила експлуатації спортивних комплексів Ірель.

1. Не перевищувати допустимі навантаження на комплекс та аксесуари! Не можна стрибати на перекладини комплексу, "смикатися" на перекладинах турніку, балуватися.

2. Не піддавати комплекс тривалому перебуванню в умовах підвищеної вологості.

3. Спортивний комплекс використовувати в сухих, чистих та вентильованих житлових приміщеннях при температурі від + 2оС до + 45оС та відносній вологості повітря від 45 до 60%, а також розміщувати на відстані понад 1 м від опалювальних приладів та не менше 0,5 м від джерел електричного висвітлення.

4. Користуватися спортивним комплексом лише за призначенням. Наприклад, не можна сушити на комплексі білизну - тк поперечини розсохнуться і тріснуть, не можна використовувати комплекс як зберігання коробок, іграшок - тк при занятті є ймовірність падіння коробок, іграшок та травмування дітей.

5. Деякі комплектуючі спортивних комплексів за певних умов, які не залежать від виробника, можуть бути небезпечними для вашого здоров'я та здоров'я дітей. Тому, виробник настійно рекомендує постійно доглядати дітей під час гри та виконання фізичних вправ, і обов'язково доукомплектувати комплекси гімнастичними матами.

6. Перед встановленням комплексу провести інструктаж з дітьми про правила поведінки під час заняття на комплексі та запобіжні заходи.

7. На одному снаряді – одна дитина! Слідкуйте, щоб на шведській стінці одночасно не було двоє та більше дітей. ТК. дитина, яка знаходиться вище, може зістрибнути і зачепити, поранити дитину, яка знизу. 

8. Під час занять на спортивному комплексі на дітях не повинно бути шарфів, кепок або капелюхів зі стрічками, шоломів з порваними ремінцями, одягу з витягнутими петлями або будь-якого іншого одягу, який може зачепитися або заплутатися під час занять на комплексі.

9. Не дозволяйте дітям прикріплювати до комплектуючих спортивного комплексу будь-які сторонні предмети, такі як мотузки, повідки для собак та ін.

10. Стежити за чистотою та технічним станом комплексу:

  • перекладини не повинні бути брудними, липкими чи слизькими;
  • періодично протирати деталі вологою ганчіркою, а потім витирати поверхню насухо.

11. Перед початком кожного заняття проводити перевірку технічного стану комплексу та надійність його кріплення, а також цілісність елементів мотузкового комплекту. Усунути всі несправності (послаблення кріплення навісного обладнання, несправність будь-яких елементів комплексу тощо). Не дозволяйте дітям гратись на несправному комплексі.

12. Важливо! Не допускайте дітей до місця збирання комплексу. Багато деталей (болти, гайки та ін.) не призначені для ігор і можуть завдати шкоди Вашим дітям.

Вуличні комплекси також виготовлені із натурального дерева. Деревина - це "живий" матеріал, який на вулиці може бути схильний до дрібних тріщин. Але це ніяк не впливає на функціональність чи безпеку вуличних майданчиків. Для продовження служби вуличних комплексів, пісочниць, лавок рекомендуємо раз на рік дрібні тріщини замазувати шпаклівкою для дерева (наприклад, шпаклівка Ірком), а деревину обробляти фарбою або тонуванням.

Пам'ятайте, що шведські стінки та спортивно-ігрові комплекси - це місце для фізичних занять та гри, а не пустощів!!!