Шведські стінки і лавки для спортзалу

Шведські стінки і лавки для спортзалу
  • Шведські стінки для спортивних залів із натурального дерева.
  • Гімнастичні лави для спортивних залів із натурального дерева

В інтернет-магазині Ірель ви можете купити шведську стінку для спортивного залу заввишки 260 см, 280 см або 300 см, гімнастичну лаву для спортивного залу завдовжки від 1,5 до 4 метрів. Шведська стінка для спортивного залу із натурального дерева з доставкою по всій Україні.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Шведська стінка з посиленим навісним турником та мотузковим набором. Навантаження 120 кг. Для дітей та дорослих. Натуральні матеріали Ясенові поперечини. Доставка по всій Україні. Шведська стінка з навісним турником та мотузковим набором. Матеріал - фанера, покриття - лак Стійки шведської стінки ви..
7930.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ця шведська стінка має спеціальну конструкцію, яка витримує значні навантаження. Це дозволяє використовувати шведську стінку для обладнання спортивних залів у школах, дитячих навчальних закладах, фітнес-клубах. Основна перевага цієї стінки – овальні перекладини. За такі поперечки зручніше триматис..
8445.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Шведська стінка з навісним турніком, який можна переставити на будь-яку висоту. Шведська стінка з посиленим навісним турніком може використовуватися як удома, так і в спортивному залі, фітнес-клубі, реабілітаційних центрах. Шведська стінка – найпопулярніший і функціональний спортивний тренажер. Швед..
4608.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Гімнастична лава Еліт з металевими ніжками. Лава використовується для гімнастичних вправ у критих спортивних майданчиках, спортзалах шкіл, дитячих садків. Довжина лави – на вибір. Основа виготовлена ​​з труби 40х40.  Габаритні розміри: Довжина: 1.5, 2, 2.5, 3 та 4 м Висота: 34 см Ш..
4975.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Лава гімнастична Економ для гімнастичних вправ у критих спортивних майданчиках, спортзалах шкіл, дитячих садків. Довжина лави – на вибір.  Габаритні розміри: Довжина: 1.5, 2, 2.5, 3 та 4 м Висота: 28 см Ширина: 20 см Дерево: сосна. На ніжки лавки нанесено полімерно-порошкове..
3900.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Лавка гімнастична Стандарт для гімнастичних вправ у критих спортивних майданчиках, спортзалах шкіл, дитячих садків. Довжина лави – на вибір.  Габаритні розміри: Довжина: 1.5, 2, 2.5, 3 та 4 м Висота: 28 см Ширина: 22 см Дерево: сосна. На ніжки лавки нанесено полімерно-порошк..
4225.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Шведська стінка має спеціальну конструкцію, яка витримує значні навантаження. Це дозволяє використовувати шведську стінку для обладнання спортивних залів у школах, дитячих навчальних закладах, фітнес-клубах. У нашому магазині можна купити шведську стінку з дерева для спортивного залу, фітнес-ст..
5290.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Класична гімнастична лава для спортивної зали.  Лавка гімнастична для спортивного залу із натурального дерева. Гімнастична лава універсальна із кріпленням до шведської стінки. Лава гімнастична для преса – це обов'язковий спортивний снаряд для тренажерного залу, школи, дитячого садка. Викорис..
4380.00 грн.
На основі 2 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами