Шведська стінка та скалодроми від виробника Ірель.

Шведська стінка та скалодроми  від виробника Ірель.

Шведська стінка для дітей у квартиру, скалодроми від виробника Ірель. У нашому магазині ви можете купити шведську стінку з натурального дерева розміром 210 см, 220 см або 240 см. Матеріал шведських стінок на вибір: ясен або сосна. На всіх шведських стінках поперечини з твердої породи деревини (ясен/бук/граб). Поперечини  дозволяють витримувати навантаження до 120 грн, тому шведська стінка з натурального дерева підійде для всієї родини: діток і батьків. Поперечини з натурального дерева не дають рукам, особливо це важливо для дитячих ручок, зісковзувати з перекладин шведської стінки та турніка. До шведської стінки додатково можна купити гімнастичні кільця, дошку для преса, мотузкову драбинку та інші аксесуари.

Шведська стінка за ціною доступна кожній родині, за розмірами - займає місце як килим - повісив на стіну і займайся на здоров'я, а для здоров'я всієї родини - приносить величезну користь! Тому, якщо ви шукаєте подарунок для дитини, якщо хочете, щоб ваші дітки були здоровенькими, бадьоренькими, витривалими – купівля шведської стінки – найкраще рішення!

Скалодроми виготовлено з міцною фанери 21 мм. Можливо виготовлення скалодромів по індивідуальним розмірам і формам. 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Скеледром  Ірель: розважально-розвиваючий тренажер для скелелазіння в домашніх умовах, що кріпиться до стіни. Заняття та ігри на скеледромі розвивають гнучкість, координацію рухів, силу та спритність, логічне мислення. Зачепи для скеледрому можна фіксувати в різних положеннях на різній відстані..
11450.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Скеледром похилий з канатом і зацепами різної форми Ірель - розважально-розвивальний тренажер для скелелазіння в домашніх умовах, що кріпиться до стіни. Заняття та ігри на скеледромі розвивають гнучкість, координацію рухів, силу та спритність, логічне мислення. Зачепи для скеледрому можна фіксу..
21050.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Купити шведську стінку з гімнастичними кільцями та диск-гойдалкою на канаті можна  висотою 210 см, 225 см або 240 см. Шведська стінка зроблена з масиву ясена, перекладини – ясень. Ясень - дуже тверда порода, як дуб, наприклад з ясена роблять такий спортивний інвентар, як: лижі, тенісні ракетки,..
5670.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Купити шведську стінку з гімнастичними кільцями, канатом та двосторонньою ребристою дошкою для спини та преса можна висотою 210 см, 225 см або 240 см. Шведська стінка зроблена з масиву ясена, перекладини – ясеневі. Ясень - дуже тверда порода, як дуб, наприклад з ясена роблять такий спортивний ..
7125.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Шведська стінка з посиленим навісним турником та мотузковим набором. Навантаження 120 кг. Для дітей та дорослих. Натуральні матеріали Ясенові поперечини. Доставка по всій Україні. Шведська стінка з навісним турником та мотузковим набором. Матеріал - фанера, покриття - лак Стійки шведської стінки ви..
7930.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Скеледром із турником Ірель - розважально-розвивальний тренажер для скелелазіння в домашніх умовах, що кріпиться до стіни. Заняття та ігри на скеледромі розвивають гнучкість, координацію рухів, силу та спритність, логічне мислення. Зачепи для скеледрому можна фіксувати в різних положеннях та різній ..
11200.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Шведська стінка з навісним турніком, який можна переставити на будь-яку висоту. Шведська стінка з посиленим навісним турніком може використовуватися як удома, так і в спортивному залі, фітнес-клубі, реабілітаційних центрах. Шведська стінка – найпопулярніший і функціональний спортивний тренажер. Швед..
4608.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мобільна шведська стінка для ЛФК, дитяча. Особливість шведської стінки для реабілітації - зменшена відстань між поперечинами, менший діаметр поперечин, можливість поставити стінку в будь-якому зручному місці квартири чи зали. Заняття ЛФК та ​​прості фізичні вправи на мобільній шведській стінц..
2960.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Скеледром  Ірель - розважально-розвивальний тренажер для скелелазіння в домашніх умовах, що кріпиться до стіни. Заняття та ігри на скеледромі розвивають гнучкість, координацію рухів, силу та спритність, логічне мислення. Зачепи для скеледрому можна фіксувати в різних положеннях та різній відста..
10250.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Вы можете заказать шведскую стенку высотой 210 см, 225 см или 240 см.  Шведская стенка сделана из массива ясеня, перекладины - ясеневые.  Все детали тщательно обработаны и не содержат шороховатостей, покрыты несколькими слоями безопасного лака без запаха, что увеличивает срок службы спортк..
4745.00 грн.
На основі 2 відгуків.
Вы можете купить шведскую стенку из натурального дерева высотой 210 см, 225 см или 240 см. Материал стоек - сосна, перекладины - твердая порода: ясень, бук, граб. Покрытие: водорастворимый, безопасный лак производства Финляндия. Максимальная нагрузка до 120 кг.   Шведская стенка&nb..
3658.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами