Аксесуари до спортивних комплексів і шведських стінок від виробника Ірель

Аксесуари до спортивних комплексів і шведських стінок від виробника Ірель

Великий вибір аксесуарів до спортивних комплексів і шведських стінок від виробника Ірель. Гарантія якості. Безпечні матеріали. Доставка по всій Україні.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Дошка комбінована ребриста для преса та спини  кольорова 152 см довжина підходить до шведської стінки, спортивного комплексу з рукоходом, куточка-трансфомера. Дошка двостороння. З одного боку дошка має збільшені, опуклі ребра, з другого боку - рівна, гладка поверхня. Ребриста сторона дош..
2120.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двостороння дошка для гри та занять спортом. З однієї сторони дошка має гладку поверню, на якій можна качати прес або спускатися, як з гірки. З іншої сторони - зачепи  для скелелазіння, по яким маленькі діти можуть лазити. Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та п..
3200.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Навісний турнік стане чудовим доповненням до шведської стінки, П-подібного комплексу, спортивного комплексу. Головною відминістю навісного турніка є наявність декількох перекладин,що дозволяє виконувати з його допомогою вправи, що тренують різні групи мязів. Цей навісний турнік досить компактни..
1350.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мотузкова лазалка - цікавий спортивний аксесуар для дітей, на якому можна лазити, кататися, розвиваючи спритність, силу, дрібну моторику рук, вестибулярний апарат. Мотузкову лазалку можна використовувати на шведській стінці Ірель, П-подібному комплексу, дитячих комплексах Малюк, Масяня. ..
285.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Домашня гойдалка підвісна - радість для дитини будь-якої пори року, за будь-якої погоди. Підвісну гойдалку Теді можна повісити як удома, наприклад у дверях, на турніку шведської стінки або дитячому спортивному комплексі (Малюк, Масяня) так і на вулиці. Весела, недорога розвага завжди буде у..
685.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та преса та справжньої дитячої гірки для катання, яку можна додати до шведської стінки, спортивного комплексу Батьки можуть запропонувати дитині ходьбу по похилій дошці,  як  вправу для зміцнення склепіння стопи. Лежачи на..
1015.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Тренажер для спини та правильної постави.  Можна просто лежати на тренажері або повисіти, розслабивши м'язи спини. Витягування та розслаблення спини та хребта відбувається без зайвих зусиль, під дією власної ваги. А якщо додати комплекс вправ для спини та постави – дія тренажера буде набагато е..
1378.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський шоломоподібний, 5,6 кг -6,4 кг для заняття боксом у домашніх умовах та залі. Боксерський мішок призначений для відпрацювання бічних ударів, прямих ударів та ударів знизу. Добре підходить для підлітків і спортсменів-початківців. Регулярне заняття спортом – запорука гарного здоров..
0.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський шоломоподібний, 7 кг для заняття боксом у домашніх умовах. Регулярне заняття спортом – запорука гарного здоров'я та правильного фізичного розвитку дитини, підлітка. Заняття боксом з метою оздоровлення - це прекрасні фічні вправи у розвиток витривалості і швидкості реакції у дітей, ..
0.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський дитячий, 5 кг для заняття боксом у домашніх умовах. Регулярне заняття спортом – запорука хорошого здоров'я та правильного фізичного розвитку дитини. Заняття боксом з метою оздоровлення - це прекрасні фізичні вправи у розвитку витривалості і швидкості реакції у дітей, формування їх ..
352.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мішок боксерський дитячий, 5 кг для заняття боксом у домашніх умовах. Регулярне заняття спортом – запорука хорошого здоров'я та правильного фізичного розвитку дитини. Мішок боксерський дитячий має компактні розміри, що дозволяє використовувати його вдома, в квартирі або на дачі, а також доповнення&n..
0.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча кольорова гойдалка чудово доповнить спортивний куточок або дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 5 років. Максимальне навантаження – 35 кг. Матеріал виготовлення : боковинки - натуральна деревина ясен сидіння - високоякісна фанера, пр-во Литва.   Зверніть ува..
750.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий гойдалка доповнить спортивний куточок або дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 12 років. Характеристики: Діаметр диска – 25 см Діамерт каната – 22 мм, довжина каната – 2,40 м. Матеріал: диск - гойдалка фанера вологостійка для внутрішніх приміщень -18 мм, канат - бавов..
520.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча гойдалка чудово доповнить спортивний куточок чи дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 5 років. Максимальне навантаження – 35 кг. Дитяча колискова гойдалка для найменших із захисними бортами по периметру. Матеріал виготовлення: боковинки-ясен, сидіння - високоякісна фан..
650.00 грн.
На основі 1 відгуків.
Дошка для преса та спини 190 см з регульованими упорами для ніг до шведської стінки. Здатна витримати навантаження до 100 кг.   Дошка для преса та спини з упорами для ніг дозволяє виконувати вправи для преса у двох положеннях:  лежачи на дошці вниз головою, зафіксувавши зігнуті в..
2590.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами