Шафи - купе виробництва Україна

Шафи - купе виробництва Україна. Шафа-купе з доставкою по Україні перевізником НП. Доставка та встановлення по Києву і області. Для замовлення та консультація 096 820 10 03 (Вікторія)

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Sophie D2 - містка шафа з просторими полицями, штангою для одягу та розсувними дверима. З шафою Софія ви зможете не тільки акуратно зберігати ваші речі та одяг, а й створити стильний інтер'єр у вашій кімнаті. Модель виконана з якісних матеріалів та оснащена надійною фурнітурою, а гармонійне поє..
21423.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Sophie D3 - містка шафа з просторими полицями, штангою для одягу, висувними шухлядами та розсувними дверима. З шафою Софія ви зможете не тільки акуратно зберігати ваші речі та одяг, а й створити стильний інтер'єр у вашій кімнаті. Модель виконана з якісних матеріалів та оснащена надійною фурніту..
30346.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Шафа Джуді з розсувними дверима - відмінне рішення для передпокою, спальні або вітальні. Місткий й функціональний, з широкими полицями й штангою для одягу, така шафа дозволить зберігати ваші речі в акуратному порядку. Модель виконана з якісних матеріалів й оснащена надійною фурнітурою, а г..
15230.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Grace - велика містка шафа, в якій ви зможете акуратно зберігати одяг та інші речі. Просторі полиці, дві штанги для одягу і висувні шухляди - все це дозволить організувати компактне зберігання і порядок. Модель виконана з якісних матеріалів й оснащена надійною фурнітурою. Лаконічний дизайн моде..
35232.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Шафа Ембер з розсувними дверима - містка та функціональна, з висувними шухлядами, двома відсіками зі штангою для одягу та з широкими полицями. З такою шафою не важко організувати компактне та акуратне зберігання вашого одягу та речей. Модель виконана з якісних матеріалів та оснащена надійною фу..
26312.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Berta D3 - містка і функціональна шафа з розсувними дверима, яка не тільки допоможе акуратно зберігати ваші речі та одяг, а й стане дійсною прикрасою вашого інтер'єру. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою, а гармонійне поєднання дзеркала срібло з дзеркалом графіт ..
29265.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Berta D2 - містка і функціональна шафа з розсувними дверима, яка не тільки допоможе акуратно зберігати ваші речі та одяг, а й стане дійсною прикрасою вашого інтер'єру. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою, а гармонійне поєднання дзеркала срібло з дзеркалом графіт ..
21992.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами