Гімнастичні мати

Гімнастичні мати

УВАГА! КОЛІР № 4  і № 6 - "зелений та оливковий" НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ.

Пошиття гімнастичних матів будь-яких розмірів і форм. Для замовлення індивідуальних розмірів телефонуйте 068-557-00-11.

Тільки у нас! Найбагатша кольорова гама гімнастичних матів!

 Гімнастичні мати до шведських стінок, спортивних комплексів та дитячих ігрових комплексів. Для замовлення доступні гімнастичні мати різних кольорів і розмірів. Для безпеки дітей при занятті на спортивних комплексах, шведських стінках, виконанні гімнастичних вправ ми радимо придбати гімнастичний мат заввишки 10 см та середньої жорсткості.

Увага! Не залишайте дитину наодинці під час занять чи ігор на шведських стінках, спортивних куточках чи дитячих спортивних комплексах.

 

 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сухий басейн - це дитячий сміх, радість та захоплення, здоров'я та розвиток. Це басейн - у якому можна спокійно "плавати", пірнати, стрибати, ховатися з головою, гратися і грати. Але сухий басейн – це не тільки розвага, це місце релаксації та оздоровлення дітей. Під час гри у сухому басейні у дітей ..
6900.00 грн.
На основі 0 відгуків.
М'який модуль для дітей "Колоди" у вигляді прямокутних пуфів розміром 700х200х150мм для творчої та рухової активності дітей. У комплекті 6 шт - 3 жорсткі та 3 м'які. ля дітей. Набір виконаний із високоякісних матеріалів, які використовуються у виробництві м'яких меблів. М'який модуль "Колоди" мож..
2985.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Пошиття будь-яких розмірів. Гімнастичний мат складаний 200х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Великий гімнастичний мат вбереже дитину від травм та забиття при заняттях спортом або активними іграми. Гімнастичний мат ..
3905.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Зверніть увагу. Гімнастичні мати білого кольору шиються тільки за індивідуальним замовленням, тому поверненню не підлягають!  Гімнастичний мат білого кольору – для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Гімнастичний мат білого кольору підій..
2288.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 200х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Великий гімнастични..
3608.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 120х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Великий гімнас..
2189.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів.  Гімнастичний мат довжиною 130см підходить до шведської стінки-трансформера Ірель. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 130 х100х10см для безпеки дітей ..
2728.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 100х100х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Гімнастичний м..
2035.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Колір на вибір. Найбільша кольорова гама гімнастичних матів. Яскраві, соковиті кольори. Можна підібрати під будь-який інтер'єр, комплекс, побажання дитини. Гімнастичний мат 100х80х10см для безпеки дітей при заняттях фізкультурою, гімнастичними вправами, ігор та дитячих розваг. Гімнастични..
1980.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами