Двоспальні ліжка

У цьому розділі ви можете ознайомитись із базовими моделями двоспальних ліжок з дерева. Виготовляються вироби із відібраних порід сосни, ясена. Усі матеріали, що використовуються у виробництві, екологічно чисті та не містять шкідливих для здоров'я домішок: натуральне дерево, лаки, тонування. Додатково до двоспального ліжка можна підібрати різноманітні аксесуари. Тумбочки або полички, висувні ящики.

Купити двоспальне ліжко з дерева, можна залишивши заявку на сайті інтернет-магазину Ірель у будь-який зручний для вас час. Якщо у вас виникли питання щодо меблів з дерева – напишіть нам на пошту або зателефонуйте по одному з вищезгаданих телефонів. Ми завжди раді вашим зверненням.

 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Двоспальне ліжко із натурального дерева Елегія від виробника: сосна, ясен. Фарбування та тонування за бажанням у будь-який колір. Виготовлення за індивідуальними розмірами та параметрами. Доставка по всій Україні. Натуральне дерево не містить шкідливих, токсичних речовин. З масиву дерева виходять..
10590.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двоспальне ліжко з ясена Марта від виробника - це здоров'я та енергія на довгі роки. Купити двоспальне ліжко з ясена з гарантією можна зателефонувавши за тел. 068-557-00-11 чи оформивши замовлення через сайт. Ви можете купити двоспальне ліжко з натурального дерева розміром 140*200 см, 160*200 см, 18..
14350.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двоспальне ліжко з ясена Амелі від виробника - лаконічні, класичні форми, які гармонійно виглядатимуть у будь-якому інтер'єрі. Купити двоспальне ліжко з ясена з гарантією можна зателефонувавши за тел. 068-557-00-11 чи оформивши замовлення через сайт. Ви можете купити двоспальне ліжко з натураль..
12980.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двоспальне ліжко з ясена Бруно від виробника - лаконічні, класичні форми, які гармонійно виглядатимуть у будь-якому інтер'єрі. Купити двоспальне ліжко з ясена з гарантією можна зателефонувавши за тел. 068-557-00-11 чи оформивши замовлення через сайт. Ви можете купити дв..
14780.00 грн.
На основі 0 відгуків.
  Двоспальне ліжко із натурального дерева Гармонія від виробника. Фарбування та тонування за бажанням у будь-який колір (на фото тонування "горіх"). Натуральне дерево не містить шкідливих, токсичних речовин. З масиву дерева виходять екологічні, безпечні для здоров'я двоспальні ліжка. ..
13230.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двоспальне ліжко із масиву сосни або ясена з ящиком для білизни. Двоспальне ліжко стане чудовим вибором спальні, адже дерев'яні вироби завжди виграють у порівнянні з будь-якими іншими матеріалами. У ліжок із дерева рама дуже міцна і не деформується протягом довгих років. Двоспальне ліжко із натур..
15200.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Біле двоспальне ліжко з масиву сосни або ясена стане чудовим вибором для світлої кімнати, адже дерев'яні вироби завжди виграють у порівнянні з будь-якими іншими матеріалами. Дерево - це живий, натуральний, теплий і найкорисніший у всіх відношеннях матеріал. Тому лікарі завжди рекомендують спати..
10300.00 грн.
На основі 1 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами