Навісна дошка для преса

Навісна дошка для преса

Навісна дошка для преса і спини від виробника Ірель.  Використовується як додатковий спортивний аксесуар до шведських стінок, спортивних куточків.  Доступні ціни. Гарна якість. Доставка по всій Україні. Замовляйте 068-557-00-11

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Дошка комбінована ребриста для преса та спини  кольорова 152 см довжина підходить до шведської стінки, спортивного комплексу з рукоходом, куточка-трансфомера. Дошка двостороння. З одного боку дошка має збільшені, опуклі ребра, з другого боку - рівна, гладка поверхня. Ребриста сторона дош..
2120.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двостороння дошка для гри та занять спортом. З однієї сторони дошка має гладку поверню, на якій можна качати прес або спускатися, як з гірки. З іншої сторони - зачепи  для скелелазіння, по яким маленькі діти можуть лазити. Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та п..
2800.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дошка-гірка поєднує в собі функції спортивного снаряда для спини та преса та справжньої дитячої гірки для катання, яку можна додати до шведської стінки, спортивного комплексу Батьки можуть запропонувати дитині ходьбу по похилій дошці,  як  вправу для зміцнення склепіння стопи. Лежачи на..
1015.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Спортивний тренажер - дошка для лазіння Пегборд простий та дуже ефективний тренажер для зміцнення сили рук, верхньої частини тіла, м'язового корсету. Вертикальна дошка для лазіння використовується в процесі тренувань альпіністів, скелелазів, борців, тріатлоністів та кросфітерів. Це незамінний тренаж..
4500.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дошка для преса та спини 190 см з регульованими упорами для ніг до шведської стінки. Здатна витримати навантаження до 100 кг.   Дошка для преса та спини з упорами для ніг дозволяє виконувати вправи для преса у двох положеннях:  лежачи на дошці вниз головою, зафіксувавши зігнуті в..
2590.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дошка комбінована ребриста для преса та спини 152 см довжина підходить до шведської стінки, спортивного комплексу з рукоходом, куточка-трансфомера. Дошка двостороння. З одного боку дошка має збільшені, опуклі ребра, з другого боку - рівна, гладка поверхня. Ребриста сторона дошки використовуєт..
1700.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Похила дошка для преса та спини довжиною 152 см. Дошку для преса можна використовувати на всіх спортивних комплексах, шведських стінках виробництва Ірель. Дошка для преса простий, доступний домашній тренажер, на якому можна виконувати великий комплекс вправ для опрацювання косих і прямих м'яз..
1060.00 грн.
На основі 2 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами