Ліжко-горище

У цьому розділі ви зможете ознайомитися з базовими моделями ліжка-горища.

Особливістю дитячого ліжка-горища від інших ліжок є - економія простору. Спальне місце знаходиться зверху, а під ним може розташуватись ігрова зона або місце для навчання. Така модель ліжка є дуже актуальною для малометражних кімнат.

Зверніть вашу увагу на модель ліжко горище + спортивний куточок. Завдяки великому досвіду майстрами розроблена спеціальна модель, яка поєднує два вироби. Вдень ваша дитина зможе грати, виконувати різні вправи, а вночі солодко спати на дерев'яному ліжку.

Інтернет-магазин Ірель представляє широкий вибір меблів з дерева: двоярусні ліжка, одноярусні ліжка, дитячі стелажі для іграшок, комоди, шафи, ліжко горище з робочим місцем, ліжка-спортивні куточки і т.д. Завдяки співпраці безпосередньо з виробником, ми можемо гарантувати відмінну якість виробу та доступну ціну для кожної сім'ї.

 

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Ліжко-горище Пірат з натурального дерева – це і ліжко, і спортивний комплекс, і робоча (ігрова зона). Повноцінне спальне місце 190х80, міцний захисний бортик у вигляді штурвалу, захисна плетена сітка в узголів'ї ліжка робить відпочинок дитини комфортним та безпечним. Спортивні елементи у вигляді ш..
13385.00 грн.
На основі 2 відгуків.
Ліжко-горище ДРІМ з ясена. Класичний стиль, прості форми, поєднання натурального дерева та білого кольору дозволяють використовувати ліжко у будь-якому інтер'єрі. Білий колір ніжок надає ліжку вишуканості та легкості, вона ніби парить над підлогою. Таке ліжко-горище відмінно підійде підлітку. Л..
12579.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ліжко-горище Снови Лак із натурального дерева, зі знімним захисним бортиком. Ліжко-горище підійде і маленькій дитині, школяру та студенту. Ліжко-горище Снови Лак-це чудове рішення для економії місця в дитячій кімнаті за рахунок розташування спального місця над робочим, або ігровим. Під спа..
7825.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ліжко-горище Альпи Лак: функціональне ліжко, в якому спальне місце розташоване над робочою або ігровою зоною. Матеріал виготовлення: сосна чи ясен. Покриття: прозорий, безпечний водорозчинний лак без запаху виробництва Фінляндія. Висота отвору (від підлоги до низу царги) ліжко 122 см - 72 с..
7927.00 грн.
На основі 1 відгуків.
Ліжко-горище Снови Тон із натурального дерева, зі знімним захисним бортиком. Тонування змінює відтінок деревини та підкреслює її структуру. Тоноване ліжко зберігає текстуру дерева, продовжує "дихати". Ліжко-горище підійде і маленькій дитині, школяру та студенту. Ліжко-горище Снови Тон - це ві..
8814.00 грн.
На основі 2 відгуків.
Ліжко-горище Альпи Тон: функціональне ліжко, в якому спальне місце розташоване над робочою або ігровою зоною. Матеріал виготовлення: сосна чи ясен. Тонування: на вибір. На фото тонування палісанду.   Висота отвору (від підлоги до низу царги) ліжко 122 см - 72 см ліжко..
8960.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ліжко горище висотою 122 або 150 см. Ліжко - горище є спальним місцем над робочою або ігровою зоною. Ліжко-горище з натурального дерева - це чудове рішення для економії місця в кімнатах з невеликим метражем. Внизу, під спальним місцем, ви можете організувати ігрову зону для дитини, її робоче місц..
6799.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Фарбування у будь-який колір. Ліжко-горище Снови Колор із натуральнодерева, зі знімним заго хисним бортиком. "Горище" у перекладі з французької означає - "зручність". Ліжко-горище: зручне ліжко, в якому спальне місце розташоване над робочою або ігровою зоною. Ліжко-горище підійде і маленькій дит..
8845.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ліжко-горище Білий Пірат з натурального дерева - це і ліжко, і спортивний комплекс одночасно, і робоча (ігрова зона). Повноцінне спальне місце 190х80, габарити 245х89 см, міцний захисний борт у вигляді штурвала, захисна плетена сітка в узголів'ї ліжка робить відпочинок дитини комфортним та ..
15376.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ліжко горище з робочою зоною - це дитячий меблевий комплекс, який має два рівні: верхній та нижній. На верхньому рівні розташоване спальне місце для дитини, а знизу – робоче місце. У комплектацію ліжка входить: ліжко-горище, робоча поверхня столу, стелаж, комод з висувними ящиками. Ліжко гори..
18259.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Ліжко-горище Альпи Біле: функціональне ліжко, в якому спальне місце розташоване над робочою або ігровою зоною. Матеріал виготовлення: сосна або ясен Висота отвору (від підлоги до низу царги)   ліжко 122 см - 72 см ліжко 150 см - 100 см ліжко 187 см - 136 см Висота від підлог..
9890.00 грн.
На основі 2 відгуків.
Ліжко-горище Снови Біле з натурального дерева, зі захисним бортиком, що знімається. "Горище" у перекладі з французької означає - "зручність". Ліжко-горище: зручне ліжко, в якому спальне місце розташоване над робочою або ігровою зоною. Ліжко-горище підійде і маленькій дитині, школяру та студенту...
9700.00 грн.
На основі 5 відгуків.
Ліжко-горище Морський Пірат з натурального дерева - це комфортне, зручне місце для відпочинку дитини та повноцінний спортивний комплекс зі шведською стінкою, гладіаторською сіткою та турником для підтягування. Часто наші покупці-батьки скаржаться на те, що розміри дитячих кімнат (на превеликий жа..
13065.00 грн.
На основі 10 відгуків.
Ліжко-горище Ірель - це відмінне рішення для економії місця в дитячій кімнаті за рахунок розташування спального місця над робочим або ігровим. Під спальним місцем можна встановити робочий стіл дитини, комп'ютер; зробити ігрову зону - розмістивши стеллажі або полиці з іграшками, повіси..
7649.00 грн.
На основі 2 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами