Модульна система Валенсія

Модульні меблі Валенсія - акуратна, сучасна мебельна система. Можна замовити як окремі елементи, або цілі кімнати.  Меблеві елементи Валенсія легко комбінуються між собою, тому що виконані в одному стилі і дизайні. Комбінується будь-яка кількість елементів. 

Модульна система Валенсія складається з: 

  • комод з висувними ящиками
  • ліжка (класичне ліжко, ліжко "гірка", тапчан)
  • пенали, кутовий стелаж, навісна полиця
  • два види письмових столів
  • приставні тумби, скриня Валенсія
  • шафи: кутова шафа, книжкова шафа, шафи для одягу.
Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Валенсія шафа кутова являє собою ідеальне рішення для раціонального використання вільного простору в дитячій кімнаті з максимально ефективним розташуванням меблів. Продумана конструкція дозволяє легко розмістити значну кількість одягу, як на вішалках, так і на кількох просторих полицях. Розміри: ..
5495.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія шафа 2д+2ш дає вам максимальну кількість місця для зберігання одягу та інших речей в дитячій кімнаті при відносно малій площі. Кольорове виконання з використанням фактури деревини Самоа дуба, єдине для всього модульного набору, чудово впишеться в будь-який виконаний в світлих тонах інтер'єр..
4384.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія шафа 2Д, завдяки класичної конструкції, надає велику кількість простору для зберігання одягу на вішалках з додатковим вільним місцем на верхній просторій полиці. Кольорове виконання з використанням фактури деревини Самоа дуба дозволяє легко комбінувати цей предмет меблів з іншими частинами ..
3533.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія тапчан з внеском ідеально підійде при необхідності правильно оформити комфортне спальне місце в дитячій кімнаті, виконаної в світлій гаммі. Цей елемент меблів оформлений з використанням забарвлення і фактури Самоа дуба, що дає хорошу сполучуваність з іншими частинами відповідного модульного..
5299.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія стіл письмовий 3ш стане чудовим варіантом для організації робочого простору в дитячій кімнаті, завдяки зручним габаритам і наявності додаткових закритих об'ємів для зберігання канцелярії та інших необхідних речей. Функціональність цього предмету меблів легко розширюється за рахунок використ..
2947.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія стіл письмовий 1д+3ш надає можливість найбільш раціонального використання вільного простору дитячої кімнати за рахунок наявності значної кількості закритих об'ємів для зберігання різних необхідних речей в трьох висувних ящиках і за дверцятами, закріпленої на надійної фурнітурі. Розміри: ..
3925.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія стелаж кутовий 520 є гарним прикладом засобу для раціонального використання вільного простору дитячої кімнати, дозволяючи зручно зберігати велику кількість речей на п'яти просторих полицях. Завдяки єдиному кольоровому виконанню з фактурою дуба самоанського, цей предмет меблів легко комбінує..
2171.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія навісна полиця, завдяки простій і вкрай надійній конструкції, легко закріплюється на будь-якій відповідній стіні дитячої кімнати, надаючи зручний простір для зберігання книг. Цей елемент меблів виконаний в єдиному варіанті кольору з використанням фактури самоанського дуба з іншими частинами..
588.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія пенал 1д+4ш є чудовим доповненням до шафи з відповідного модульного набору меблів, завдяки відповідним габаритам і загальному колірному виконанню з використанням фактури деревини Самоа дуба. Дві відкриті просторі полки дозволяють зручно розміщувати різні речі для швидкого доступу. Розміри:..
3298.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія пенал 1д+2ш чудово поєднується за розмірами та кольоровим виконанням, що використовує фактуру деревини самоанського дуба, з шафою з модульного набору, дозволяючи отримати максимум вільного простору для зберігання різних речей. Висувні ящики на надійній фурнітурі дають додатковий об'єм для н..
3032.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія ліжко гірка дає можливість обставити дитячу кімнату для двох дітей або у разі невеликого доступного простору. Такий варіант суттєво економить вільне місце за рахунок наявності вбудованої шафи та утворення великої ніші під спальним місцем, яка може використовуватися для розміщення інших мебл..
7519.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія ліжко 90 з вкладом є комфортним односпальним варіантом для оформлення дитячої кімнати, виконаний у світлій забарвленні з фактурою деревини самоанського дуба і має додаткове відділення для зберігання постільних речей в денний час. Ідеально поєднується з іншими елементами відповідного модульн..
4836.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Зручна та містка конструкція місця зберігання одягу, спального приладдя, іграшок та інших речей власників дитячих чи дорослих спалень для одного власника представлена ​​у вигляді компактної, але досить місткої комоди – елемента модульної колекції Валенсія. Комод у спальню Валенсія виконаний з еколо..
3811.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Модель шафи, що представляється, досить універсальна. На полицях відкритої ніші можуть розміщуватись книги, папки з документами, прикраси інтер'єру, фоторамки, колекції або інші речі власників, передбачені для загального огляду, у закритих ємностях можуть зберігатися будь-які домашні предмети аж до ..
3994.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами