Гойдалки і мотузкові аксесуари Ірель

Гойдалки і мотузкові аксесуари Ірель

Гойдалки і мотузкові аксесуари до спорткомплексів від виробника Ірель. Гімнастичні кільця, канати, мотузкові драбинки. Доставка по всій Україні. Замовляйте 068-557-00-11

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Коник-гойдалка. Дерев'яна гойдалка - класична іграшка, яка принесе масу задоволення вашій дитині. На перший погляд, здавалося б, це проста іграшка, але в той же час дитина буде намагатися утримати рівновагу, розвивати координацію рухів, вчитися керувати своїм тілом. Гойдалка виготовлена цілк..
2450.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мотузкова лазалка - цікавий спортивний аксесуар для дітей, на якому можна лазити, кататися, розвиваючи спритність, силу, дрібну моторику рук, вестибулярний апарат. Мотузкову лазалку можна використовувати на шведській стінці Ірель, П-подібному комплексу, дитячих комплексах Малюк, Масяня. ..
285.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Домашня гойдалка підвісна - радість для дитини будь-якої пори року, за будь-якої погоди. Підвісну гойдалку Теді можна повісити як удома, наприклад у дверях, на турніку шведської стінки або дитячому спортивному комплексі (Малюк, Масяня) так і на вулиці. Весела, недорога розвага завжди буде у..
685.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Канат гімнастичний до шведської стінки, спортивного куточка. Можливість замовити різну довжину. Канат - універсальний спортивний снаряд, який дозволяє за мінімальних взусіль отримати максимальну користь для організму та фізичного розвитку дитини. Під час занять на канаті задіяні практично всі м'язи ..
320.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча кольорова гойдалка чудово доповнить спортивний куточок або дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 5 років. Максимальне навантаження – 35 кг. Матеріал виготовлення : боковинки - натуральна деревина ясен сидіння - високоякісна фанера, пр-во Литва.   Зверніть ува..
750.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитячий гойдалка доповнить спортивний куточок або дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 12 років. Характеристики: Діаметр диска – 25 см Діамерт каната – 22 мм, довжина каната – 2,40 м. Матеріал: диск - гойдалка фанера вологостійка для внутрішніх приміщень -18 мм, канат - бавов..
520.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Дитяча гойдалка чудово доповнить спортивний куточок чи дитячий ігровий комплекс. Для дітей віком від 3 до 5 років. Максимальне навантаження – 35 кг. Дитяча колискова гойдалка для найменших із захисними бортами по периметру. Матеріал виготовлення: боковинки-ясен, сидіння - високоякісна фан..
650.00 грн.
На основі 1 відгуків.
Трапеція буде цікавим і корисним спортивним снарядом для дітей. На ній можна висіти, розгойдуватися, крутитися, підтягуватися, віджиматися, здійснювати нахили в сторони та багато інших вправ. Гімнастичну трапецію можна використовувати як окремий спортивний снаряд  або як доповнення до шведс..
145.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Мотузкова драбинка розвиває чіпкість, допомагає у розвитку почуття рівноваги, покращує координацію рухів та дає навантаження практично на всі групи м'язів. Мотузкова драбинка допомагає тренувати вестибулярний апарат - якщо малюк навчиться лазити драбині, що хитається, то не буде захитуватися ..
500.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Гімнастичні кільця відразу ж привертають увагу дитини. Вони легко регулюються по висоті і допомагають виконувати безліч вправ: вис, розкручування, віджимання, як на брусах та інші вправи, придумані самими дітьми. Гімнастичні кільця можна підвісити до шведської стінки на турнік, стелі, турніку. В..
405.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Склад мотузкового набору: гімнастичні кільця, гімнастичний канат, гімнастична трапеція, мотузкова драбинка. На трапеціі можна розгойдуватися, крутитися, підтягуватися, віджиматися від неї, здійснювати нахили в сторони і перед собою та багато інших вправ. Як гойдалка тра..
1325.00 грн.
На основі 0 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами