Оплата: 50% передоплата.

​Доставка: 

 • НП Україна: згідно з тарифами НП
 • Самовивіз: Київська обл, с.Віта-Поштова, вул.Боярська 22а

Контакти

Киевстар+38(068)557-00-11

E-mailirelle.com@gmail.com

Зверніть увагу. Залежно від налаштувань монітора візуально можуть змінюватися відтінки кольорів..

Пісочниця - будиночок з лавками, дахом та захисним парканом

19550.00 грн.
Модель: 140105

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Пісочниця - будиночок з лавочками, дахом та захисним парканом з натурального дерева. Така модель виконує функції пісочниці, де діти зможуть грати, ліпити "бабки" з піску та функції дитячого ігрового будиночка, в якому діти можуть організувати свій особистий простір та дозвілля. Дерев'яна основа, двосхилий високий дах, який вбереже від сонця та дощу, зручні лавки, що складаються в кришку, захисний паркан від вітру, роблять пісочницю-будиночок найкращим рішенням для обладнання дитячої ігрової зони. 

Пісочниця обладнана кришкою, яка у розкладеному вигляді трансформується у дві зручні лави.

Навіщо пісочниця із кришкою? У закритій пісочниці пісок:

 •  не промокатиме під час дощу
 •  не траплятимуть на пісок сторонні предмети: гілки, листя, гнилі фрукти
 •  і найголовніше: ні кішки, ні собаки не зможуть влаштувати туалет у піску, де грає ваша дитина!

На пісочниці із закритою кришкою можна влаштувати пікнік, або, поклавши плед, відпочити на свіжому повітрі.

У будиночку-пісочниці діти зможуть сховатися від дощу або спекотного сонця, вигадувати різні ігри та розваги, влаштовувати чаювання та пікніки. Дитячий будиночок-пісочницю можна встановити у дворі будинку, дитячого садочку, на присадибній ділянці або відкритій галявині. Це буде особистий простір вашої дитини, куди вона зможе запросити своїх друзів та провести з ними час.

Пісочниця-будиночок на вибір може покриватися тонуванням або фарбуванням (різні кольори)

1. Тонування: палісандр, груша

, зелений, горіх, золотистий дуб
Дерев'яна пісочниця -будиночок з лавочками, дахом та захисним парканом - найкраща заміна пластикової пісочниці, яка деформуватиметься від сонця та виділятиме шкідливі хімічні речовини.

При належному догляді за дерев'яною пісочницею – прослужить вам десятки років. Для довгої служби пісочниці обробляйте деревину щорічно (навесні) антисептиком або фарбою. Незначні тріщин - замащувати шпаклівкою для дерева.

Характеристики:

 • Матеріал: сосна
 • Довжина: 140см
 • Ширина: 140 см
 • Висота: 200 см

Виробник залишає за собою право в односторонньому порядку вносити конструктивні зміни, зміни до складу матеріалів продукції, що не погіршують технічно-експлуатаційних характеристик товару.

Шановні покупці Для продовження служби комплексу з дерева рекомендуємо комплекс покрити тонуванням або фарбою. Дитячий спортивно-ігровий комплекс необхідно підтримувати в порядку: тріщини-замазувати шпаклівкою для дерева. Якщо після дощу на комплекс потрапив пісок, то земля - ​​необхідно протерти місця забруднення, очистити конструкцію. Такий догляд дозволить вам зберегти комплекс в належному стані жоден рік.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Песочница - домик с лавочками, крышей и защитным заборчиком из натурального дерева. Такая модель выполняет функции песочницы, где дети смогуть играть, лепить "куличики" из песка и функции детского игрового домика, в котором дети могут организовать свое личное пространство и досуг.   Деревянная основа, двускатная высокая крыша, которая убережет от солнца и дождя, удобные лавочки, которые складываются, защитный за

борчик от ветра делают песочницу - домик лучшим решением для оборудования детской игровой зоны на в детском саду, на даче, в саду загородного дома или во дворе у бабушки.

Песочница оборудована крышкой, которая в разложенном виде трансформируется в две удобные скамейки.   Зачем песочница с крышкой? В закрытой песочнице песок не будет: 
 • не будет промокать во время дождя
 • не будут на песок попадать посторонние предметы: ветки, листья, гнилые фрукты
 • и самое главное: ни кошки, ни собаки не смогут устроить туалет в песке, где играет ваш ребенок!

На песочнице с закрытой крышкой можно устроить пикник, или, положив плед, отдохнуть на свежем воздухе. 

В домике -песочнице дети смогут спрятаться от дождя, укрыться от знойного солнца, придумывать разные игры и развлечения, устраивать чаепития и пикники. Детский домик -песочницу из можно установить во дворе дома, детского сада, на приусадебном участке или открытой лужайке. Это будет личное пространство вашего ребенка, куда он сможет пригласить своих друзей и провести с ним время.

Песочница-домик  на выбор может покрываться тонировкой или покраска (разные цвета)

1. Тонировка: палисандр, груша,  зеленый, орех,  золотистый дуб 

Деревянная песочница -домик с лавочками, крышей и защитным заборчиком - лучшая замена пластиковой песочницы, которая будет деформироваться от солнца и выделять вредные химические вещества.

При должном уходе за деревянной песочницей -  прослужит вам десятки лет.  Для долгой службы песочницы обрабатывайте древесину раз в год (весной) антисептиком или краской. Незначительные трещины-замазывать шпаклёвкой для дерева.

Характеристики:

 • Материал: сосна
 • Длина: 140см
 • Ширина: 140 см
 • Высота: 200 см

Производитель оставляет за собой право в одностороннем порядке вносить конструктивные изменения, изменения в состав материалов продукции, что не ухудшают технически-эксплуатационных характеристик товара.

Уважаемые покупатели. Для продления службы комплекса из дерева,  рекомендуем комплекс покрыть тонировкой или краской. Детский спортивно-игровой комплекс  необходимо поддерживать в порядке: трещины-замазывать шпаклёвкой  для дерева. Если после дождя на комплекс попал песок, земля - необходимо протереть места загрязнения, очистить конструкцию. Такой уход позволить вам сохранить комлекс в надлежащем состоянии ни один год.  

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: