Оплата: 50% передоплата.

​Доставка: 

  • НП Україна: згідно з тарифами НП
  • Самовивіз: Київська обл, с.Віта-Поштова, вул.Боярська 22а

Контакти

Киевстар+38(068)557-00-11

E-mailirelle.com@gmail.com

Зверніть увагу. Залежно від налаштувань монітора візуально можуть змінюватися відтінки кольорів..

Пісочниця з кришкою кольорова 200х200х30см

9350.00 грн.
Модель: 140103-2м

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Можливе фарбування у інші кольори.  Виготовлення за індивідуальними розмірами. Купити дитячу дерев'яну пісочницю із кришкою безпосередньо у виробника.

Ви живете у заміському будинку чи відпочиваєте влітку на дачі, обов'язково подумайте про обладнання місця для дитячих рухливих ігор на відкритому повітрі. А обов'язковим атрибутом дитячого майданчика, звичайно ж, є пісочниця з кришкою, адже напевно кожен у дитинстві грався у пісочниці.

Пісок діє на дітей магнетично. На перший погляд такий простий і зрозумілий матеріал,  для дітей пісок виступає, як щось дивне і таємниче. Він може бути легким і важким, може струмувати між пальцями, як вода і в той же час приймати будь-які форми, може бути сухим і вологим. Ігри з піском не вимагають спеціальних навичок, наприклад малювання. Кожна дитина виявляє свою творчість і фантазію як хоче, як у неї виходить – адже з піску завжди щось та вийде! Це дуже важливо. Тк у грі з піском виключені будь-які помилки, немає поняття "правильно", немає оціночних суджень. Тому діти почуваються розкуто, впевнено, комфортно.

 Перш ніж діти встигнуть усвідомити, що роблять, їхні руки самі починають просіювати пісок, будувати тунелі, гори, насипати пагорби, копати ями, зводити будинки; ламати їх і знову будувати і т.д. Дитина повністю занурюється у гру. А дорослі? Згадайте себе на пляжі:) Хто не любить спостерігати, як "пісок йому між пальців дзюркотить, мов вода, ллється струмками на землю"... Сам принцип терапії піском запропонував ще Карл Густав Юнг, чудовий психотерапевт, засновник аналітичної психотерапії. Доведено, що взаємодія з піском позитивно впливає на емоційний стан і дитини, і дорослого.
 
Але щоб гра з піском була безпечна і комфортна, необхідно подбати про правильну організацію місця для гри і для зберігання піску. Найкращий варіант - купити пісочницю з кришкою. Пісочниця трансформер обладнана кришкою, яка у розкладеному вигляді трансформується у дві зручні лави. Кришку можна скласти так, що по стінках пісочниці будуть сидіння. А на пісочниці із закритою кришкою можна влаштувати пікнік, або, поклавши плед, відпочити на свіжому повітрі.
 
Навіщо пісочниця із кришкою? У закритій пісочниці пісок:

  •  не промокатиме під час дощу
  •  не траплятимуть на пісок сторонні предмети: гілки, листя, гнилі фрукти
  •  і найголовніше: ні кішки, ні собаки не зможуть влаштувати туалет у піску, де грає ваша дитина! Адже в екскрементах тварин багато хвороботворних бактерій та мікроорганізмів, яких можуть завдати шкоди здоров'ю дитини.

Дитяча пісочниця з кришкою виготовлена ​​із масиву сосни. На відміну від дешевого пластику, що на сонці нагрівається та виділяє токсичні речовини та неприємний запах, дерево екологічно чистий матеріал, не пахне, не викличе алергію у дитини.

Пісочниці покриваються антисептиком та фарбуються спеціальною фарбою для вулиці. Фарба виробництва Італія: екологічна та безпечна. Не впливає на навколишнє середовище та людину, без запаху. Стійка до температурних перепадів.

Зверніть увагу!
1. Не встановлюйте дитячу пісочницю поблизу доріг та проїжджої частини ( мін. на відстані 25 м).
2. Дитяча пісочниця не повинна постійно перебувати під дією прямих променів сонця, тому що  діти можуть перегрітися, отримати сонячний опік.
3. Не розташовуйте дитячу дерев'яну пісочницю з кришкою під старими і сухими деревами - так  як гілки можуть впасти на дітей.
4. Подбайте про якість піску. Пам'ятайте – у ньому гратимуть ваші діти та братимуть пісок руками.
5. І найголовніше - якою б не здавалася безпечною гра з піском, не залишайте дітей без нагляду! Будьте завжди поряд!

Дитяча пісочниця з натурального дерева, з кришкою та лавками. Розмір 200х200х30 см Фарбування у комбінацію кольорів за бажанням. Доставка по всій Україні. Пропозиція від виробника Ірель.

Возможна окраска в любой из цветов. Изготовления по индивидуальным размерам.

Вы живете в загородном доме или отдыхаете летом на даче, обязательно подумайте о оборудовании места для детских подвижных игр на открытом воздухе. А самым неотъемлемым атрибутом детской площадки конечно же является песочница с крышкой, ведь наверно каждый из нас в детстве у себя во дворе или на даче обязательно играл в песочнице.  

Песок действует на детей как магнит. Прежде чем они успеют осознать, что они делают, их руки сами начинают просеивать песок, строить тоннели, горы и т.д.  и ребенок полностью погружается в игру. Сам принцип терапии песком был предложен еще Карлом Густавом Юнгом, замечательным психотерапевтом, основателем аналитической психотерапии.
Песочница оборудована крышкой, которая в разложенном виде трансформируется в две удобные скамейки.   
 

Зачем песочница с крышкой? В закрытой песочнице песок не будет: 

  • не будет промокать во время дождя
  • не будут на песок попадать посторонние предметы: ветки, листья, гнилые фрукты
  • и самое главное: ни кошки, ни собаки не смогут устроить туалет в песке, где играет ваш ребенок!

​На песочнице с закрытой крышкой можно устроить пикник, или, положив плед, отдохнуть на свежем воздухе. После игры в песке, крышку можно сложить так, что по стенкам песочницы будут сидения. Тогда детки смогут посидеть, распрямив ножки, и отдохнуть. Песочница с крышкой изготовлена из массива сосны.

Песочницы вскрываются антисептиком и красятся специальной краской для улицы. Краска производства Италия: экологичная и безопасная, тк в качестве растворителя используется только одна вода. Не влияет на окружающую среду и человека, без запаха. Устойчивая к температурным перепадам.   

Срок изготовления: до 5 дней.
Производство - "Ирель", Украина.
Характеристики
Комплектація

пісочниця, кришка-трансформер (складається у лавки)

Розміри (ДхВхШ), см

200х200х30 см

Матеріал виготовлення
  • масив сосни
Виробник

Ірель

Гарантія

12 міс

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: