Хіти продажу

Хіти продажу

Хіти продажу товарів виробника Ірель. Найкращі  спортивні товари і меблі від виробника Ірель.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
 Дитячий комплекс для будинку Масяня PRO в колір натурального дерева. Перевага дитячого комплексу Масяня PRO - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати. Чим відрінязняється комплекс&..
7585.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Валенсія тапчан з внеском ідеально підійде при необхідності правильно оформити комфортне спальне місце в дитячій кімнаті, виконаної в світлій гаммі. Цей елемент меблів оформлений з використанням забарвлення і фактури Самоа дуба, що дає хорошу сполучуваність з іншими частинами відповідного модульного..
5299.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Комплектація: шведська стінка-трансформер з рукоходом і сіткою, гімнастичними кільцями, канатом, мотузковим драбинкою та трапецією. Як заощадити місце у дитячій кімнаті, але при цьому створити повноцінний спортивний куточок для дитини? Який купити спортивний куточок для дітей у квартиру маленької..
6995.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Купити шведську стінку з гімнастичними кільцями, канатом та двосторонньою ребристою дошкою для спини та преса можна висотою 210 см, 225 см або 240 см. Шведська стінка зроблена з масиву ясена, перекладини – ясеневі. Ясень - дуже тверда порода, як дуб, наприклад з ясена роблять такий спортивний ..
7125.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Стильний, сучасний дитячий еко-набір із столика та стільчиків Ірель. Комплект  легко впишеться у будь-який інтер'єр і може використовуватися як вдома, так і для обладнання зони гри, творчості і відпочинку в дитячих розважальних центрах, кафе, дитячих садках. Дитячий набір із стол..
4310.00 грн.
На основі 0 відгуків.
Двоярусне ліжко Ірель Комфорт з натурального дерева дуже функціональне, воно є комфортним місцем для сну і економить простір в кімнаті. Двоярусне ліжко незамінне в невеликих дитячих кімнатах, однокімнатних квартирах, гуртожитках, тому дозволять не тільки значно заощадити квадратні метри, але й кожн..
11800.00 грн.
На основі 0 відгуків.
 Дитячий комплекс для будинку Масяня в колір натурального дерева. Перевага дитячого комплексу Масяня - його можна скласти у вигляді "книжки", сховати за шафу, або на балкон, коли ваш малюк награвся і розкласти, коли дитина знову захоче грати. Дитячий ігровий комплекс Масяня призначений для..
6355.00 грн.
На основі 1 відгуків.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами