Оплата: 50% передоплата.

​Доставка: 

  • НП Україна: згідно з тарифами НП
  • Самовивіз: Київська обл, с.Віта-Поштова, вул.Боярська 22а

Контакти

Киевстар+38(068)557-00-11

E-mailirelle.com@gmail.com

Зверніть увагу. Залежно від налаштувань монітора візуально можуть змінюватися відтінки кольорів..

Садова лава дитяча кольорова

3560.00 грн.
Модель: 120114

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Садова лава підходить як для домашнього використання, так і для дитячих садочків, дитячих-навчальних закладів. Для дітей віком від 2 до 6 років.

Матеріал: масив сосни, покриття - безпечна фарба. На такій лавці зручно відпочити від активних ігор, почитати книгу чи просто помріяти в тіні дерева.

Кольори можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора та кольору.

Розміри лави:

  • довжина: 120см
  • висота: 60 ​​см
  • висота сидіння: 28 см

Зверніть увагу! Лавка виготовлена ​​з натурального матеріалу - деревини. При зміні погоди дерево розширюватиме і стискатиметься, це може призвести до невеликого розтріскування. Це нормально для деревини і ніяк не впливає на довговічність чи міцність виробу.

Садову лаву необхідно підтримувати в порядку: для продовження служби обробляти деревину щорічно (навесні) антисептиком. Незначні тріщини-замазувати шпаклівкою. Якщо після дощу на лаву потрапив пісок, то земля - ​​необхідно протерти місця забруднення, очистити конструкцію. Такий догляд дозволить вам зберегти лаву в належному стані на жоден рік.

Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції, дизайну, кольору та комплектації моделі без попереднього повідомлення.
Садова лава дитяча кольорова. Для дітей віком від 2 до 5 років. Дерево натуральне. Безпечне покриття. Доставка по всій Україні. Пропозиція від виробника Ірель.

Садовая скамейка подходит как для домашнего использования, так и для детских садов, дестких-учебных заведений.  Подходит для детей от 2 до 6 лет.  Материал: массив сосны.

​Цвет может отличаться в зависимости от настроек вашего монитора и цветопередачи.

Размеры скамейки:

  • длина: 120см
  • высота: 60 см
  • высота сиденья: 28 см

​Обратите внимание!  Скамейка выполнена из натурального материала - древесины. При изменении  погоды  дерево будет расширять и сжиматься, это может привести к небольшому растрескиванию. Это нормально для  древесины и никак не влияет на долговечность или прочность изделия.  

Садовую скамейку необходимо поддерживать в порядке: для продления службы обрабатывать древесину раз в год (весной) антисептиком. Незначительные трещины-замазывать шпаклёвкой для дерева. Если после дождя на скамейку попал песок, земля - необходимо протереть места загрязнения, очистить конструкцию. Такой уход позволить вам сохранить скамейку в надлежащем состоянии ни один год. 

Производитель оставляет за собой право вносить изменения в конструкцию, дизайн, цвет и комплектацию модели без предварительного уведомления.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: